6 Aralık 2013

Ciciler..

Son birkaç aydır yeni aldıklarımı sizlerle paylaşmayı unutuyorum. Bir süre önce aldıklarımı fotograflayınca sizlerle paylaşayım dedim.

Bu üçlü mis kokulu butterlar gratislerde kısa bir süredir satılıyor. Bir ara tükendi fakat yine görüyorum bulabilirsiniz yani. Yalnız alırken kutunun içine bakın benimkilerden biri biraz kullanılmış çıktı evde gördüm tabiki. Ve instagramda bir arkadaşımız paylaşmıştı onunda bir tanesini bitirme derecesine getirmişlerdi. Halbuki kutunun içinde hepsi ayrı kutularda kalabalıkta o kutulardan çıkarıp birinin kullanması çok zor ama nasıl olmuş bilmiyorum. The body shop body butterları seviyorsanız bunlarıda seversiniz özellikle vanilyalısı çok hoşuma gitti.

H&M den bu pastel tonlu seti aldım. Henüz kullanmadım iyi yada kötü diyemem kötü çıkarlarsa bile makyaj çantamı güzelleştirmiş olsunlar dimi ama :)


Essence krem allık ve mat lipgloss. Bir süre önce krem allıkları görmüştüm ama çok minik oldukları için almamıştım.Zaten allık bitirmenin çok zor olduğunu düşününce denemek istedim. Mat glossu bir kez sürdüm bayıldım.

Bir süre önce Watsonslarda Hello Kitty ürünleri satılmaya başladı. Fakat bazı şehirlerde ve bazı şubelerde. Ankara da sadece Antares Avm de satışı bulunuyor. Dergisinde hangi noktalarda olduğu yazıyor.

Üç ürünü de aynı tonda aldım. Hepsi denenecek ve burada yer alacak. Şimdilik sadece rujunu kullandım hem renk çok değişik hem yapısı güzel.

Diğer cicilerimin fotolarını bulamadım. İnstagramdan takip ederseniz daha güncel olarak oradayım.


Sevgiler..

7 yorum:

SÜSLÜ ve PEMBE DÜNYAM dedi ki...

Hello kıty ürünlerinden memnun kalacağına eminim.Tek olumsuz yanı paraben içeresi.Ayrıca h&M ankamall e ben de gidip bakacağım.Ürünler harika görünüyor.Rimelini almıştım en son pek beğenmedim ama görüntüsü güzeldi onun da :)
Gratis butterları çok merak ettim.Limonlu tbsden aldığım butter bitmek üzereyken bu postu okumam harika oldu.Fiyatı ne kadar Özgecim?Sevgiler,

j.d. dedi ki...

Ne tatli seyler almissin hele hm set pek sevimli ^.^

özge dedi ki...

süslü,canım butter 15 tl set olarak. hello kitty ürünlerinin iyi olmasına sevindim çünkü her rengine bayıldım ve uyduruk bir markaysa fiyatlar yüksek geldi 65 tl tuttu 3 ürün ama güzel çıkarlarsa gidip başka renklerinide alırım mutlaka sağol tatlım:)

j.d,sağol canım bende sevimliliklerine bayıldım set çok pastel göze hoş görünüyor evet:)

makyajlı kareler dedi ki...

Güle güle kullan canım aldıklarını:)

özge dedi ki...

makyajlı,sağol canım :)

sevda s. dedi ki...

Güle güle kullan canım aldıklarını. Gratis body butterların ambalajları ne güzelmiş. Hello Kitty allıklarında çok şeker :)

Renkli Masallar dedi ki...

gözüm gönlüm açıldı ne tatlı şeyler ya, güle güle kullan Özgeciğim. Bende mimin var eğer yapmak istersen beklerim.