5 Mart 2012

Oriflame Alarming Orange...

Oriflame Neon renklerde oje ve ruj çıkarmış. Hemen göstermek istedim.Çünkü şuan devam eden katalogunda ve yeni katalogunda bu ürünler yer alıyor. Almak isteyenler olabilir diye düşündüm. Bu ruj ve ojenin birde pembe olanı var.

Önce sadece iki ruju almayı düşündüm. Sonra bu şekilde takım olsun dedim. Fakat takım olacak bir durumu yokmuş.Sürünce fark ettim. Görseline bakınca neden böyle dediğimi anlayacaksınız:(Renk gördüğünüz gibi katalogda gösterilenden çok farklı. Orada gayet mat ve belirgin bir renk.Fakat sürüldüğünde ise renkli lip balm gibi bir ruj. Ayrıca neon değil.  Ojeler farklı ışıklar altında fosforlu gibi görünüyor. Hiç alakası yok. Oriflameden aldığım rujları çok sevmiştim. Bundan bir önceki katalogtada hayal kırıklığı yaşadım. Katalogdakiyle alakası olmayan bir renk çıkmıştı rujum. Önümüzdeki katalog sürecinde bir ruj daha var beğendiğim.O rujda istediğim gibi çıkmazsa artık bu markadan ruj almayacağım!

SEVGİLER ..7 yorum:

itsbea dedi ki...

adını utanmadan neon yapmıslar bide:))lipbalm gibi durmus cidden cnm.

BÜTÜ dedi ki...

aaa bende neon sandım ama çok başka duruyor ... olsun bu da çok yakışmış tatlım benim :)

Karbeyazın MakyajDolabı dedi ki...

iyiki sipariş vermemişim ya şoktayım şu an

SÜSLÜ VE PEMBE DÜNYAM dedi ki...

Aaa ben de alacaktım :)Katalogda tek beğendiğim ürün de böyle çıkmış,olsun canım bu renkte fena değil ama görüntüye aldanıp alınca beklentiyi karşılamıyor haliyle...

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

oriflame ve avon klasigi zaten gördüğünüz ürünün gelmesi gerçekten şans işi oluyor. katologta öyle bir görünüyor ki woww diyorsun hele bir kaç bayansan yanyana :D onu da bunu da deyip alıyorsun.şans eseri iyi de çıkabiliyor böyle alakasız da :(

özge dedi ki...

itsbeacım,kesinlikle :)

bütücüm,aslında buda fena değilde işte,öylesine bir ruj,katalogdaki gibi olsaydı çok iddalı ve farklı bir ruj olacaktı:)

karbeyaz,iyiki canım,birde ben pembesinide takım olarak alacaktım,bende onu kurtardığıma seviniyorum:)

kozmetik deneyimleri,oriflame yine avona göre nispeten daha iyi. şimdiye kadar böyle bir ürününe denk gelmemiştim.Birkaç bayan olayına tamamen katılıyorum. aaa renge bakkkk falan oluyoruz,ay çok güldüm yaa:))

sevda s. dedi ki...

Canım aslında bu renk tam senlikte kabında ne kadar başkaymış ya, hayal kırıklığına uğradım :)