7 Haziran 2012

Güzel bir haber..

Herkese Merhaba;

Çok yakında Kozmoda.com işbirliği ile hem sizlere daha fazla ürün tanıtıtacağım hemde sizler için bir çekiliş düzenleyeceğim. kozmoda.com daha önce alışveriş yaptığım güvenilir, oldukça hızlı kargo teslimatı yapan, alışveriş yaparken tasarımı sayesinde eğlenebileceğiniz bir site. 

Kozmoda.com kendisini nasıl ifade ediyor;
Birileri Sizi Düşünüyor!
Soğuk havadan yavaş yavaş sıyrılmaya başladığımız bu günlerde, yaz aylarının gelmesiyle beraber cildimize duyduğumuz özen giderek artmalı, onu korumalı, hatta şımartmalıyız. Sadece yüzümüzü değil vücudumuzu da güneşin ve denizin yıpratıcı etkilerinden korumak isteyecek, bunun için güneş koruyucularına, su bazlı nemlendiricilere, bakım kremlerine, maskelere, yağlara veya serumlara ihtiyaç duyacağız. Hareketli yaz gecelerinde ise; kimimiz tenimiz ile uyumlu uçuk tonlardaki <a href=” http://www.kozmoda.com/home/ ”>makyaj</a> uygulamalarını, kimimiz ise natürel makyaj uygulamalarını tercih edecektir. Bütün bu makyajları uygularken fondöten, ruj, rimel, allık, pudra, kapatıcı, eyeliner, göz kalemi, far gibi makyaj malzemelerine ihtiyaç duyacak ve bunları uyguladıktan sonra ışıldayan tenimizle uyumlu  bir parfüm ile bakımımızı tamamlayacağız. Kısacası biz kızlar, yepyeni bir yaza hazır olmak, iyi hissetmek ve ışıldamak için her fırsatı değerlendireceğiz ;)

2012 yazının gelmesi ile birlikte Kozmoda, sizler için <a href=” http://www.kozmoda.com/home/ ”> kozmetik </a> ve <a href=” http://www.kozmoda.com/home/ ”>parfüm</a> dünyasının ünlü markaları ile çeşitli kampanyalar düzenlemeye, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikası ile yaz aylarında da sizleri düşünmeye devam ediyor.


ÇEKİLİŞ İÇİN TAKİPTE KALIN 
SEVGİLER:))2 yorum:

Gizem Dalyan dedi ki...

harika haber. :))

http://the-lizard-queen.blogspot.com/

BeTwin Us dedi ki...

kozmoda.com'u ilk defa duyuyorum hemen inceleyeceğim, çok sevindim bu birlikteliğe hayırlı olsun canım :)