22 Temmuz 2011

Bugün Makyaj Çantamdakiler:))

Yeni bir başlık oluşturdum, ara ara makyaj çantam ve içindekileri paylaşıcam sizlerle:)) Hoşunuza gidermi bilmiyorum ama ben en çok makyaj çantası karıştırmayı severim:)

Makyajımı evde yaptığım için yanıma gün içinde kullanacağım ürünleri koyuyorum. O gün hangi dudak kalemi-ruj yada glossumu sürdüysem yanıma mutlaka alırım. Pudra olmazsa olmazım birde pudra fırçası tabiki:)

 Arkadaşımın  hediyesi makyaj çantam, o kadar çok sevdim ki eskittim bile:))
Nıvea pudra - çok sevmiştim bir dönem. Bitmek üzere. Bitince alamayacağım,nivea artık olmadığı için
Uma pudra- renkli görünüyor ama daha çok beyazlık veriyor,fondoten üzerine hafifçe sürüyorum.Hatta o kadar sevmişim ki kısa sürede dibi görünmeye başlamış:))
Estee Mini Pudra - Minik olduğu için dudak pudrası yaptım bunu:) Çok ince bir yapısı var. Dudaklarımı nötrlemek istersem bunu sürüyorum.


Kızlı ayna didoşumun hediyesi,inanılmaz hoş bişey. Çocukluğumuzda olduğu gibi oynatınca gözleri açılıp kapanıyor :)) Max Factorun mini seti. Acil bir durum olursa diye çantada duruyor:)) Yves Rocher pudra fırçası - Çok sevemedim kendisini, gerçi ilk önceleri yüzümü kaşındırıyordu kullandıkça ve yıkadıkça düzeldi. 
Bourjois stick concealer - Uzmanının önerisiyle almıştım,aydınlık veriyor demişti,kesinlikle vermiyor. Bende bitene kadar çantamda taşıyorum,ufak tefek problemlerin üzerine sürüyorum:)) Rujum Yves Rocher - Gloss Lancome - Kalem ruj Avon - Toz pembe göz kalemi Yves Rocher - Dudak Kalemi Elizabeth Arden 


6 yorum:

itsbea dedi ki...

süper olmuş bu başlık canım..bende kışın yazim ara ara bu tip yazıları.kıskandım:)))iyi ki gelmiş aklına valla,çok sevdim:)

özge dedi ki...

itsbeam, neden kışı bekliyorsun ki! hemen yap:) ne güzel çantanı karıştırırız:)beğenmene sevindim başlığı:)

BÜTÜ dedi ki...

ben cok sevdim.daha sık yapmalisin ben tam cantaici canavariyim:)

isabel dedi ki...

bence de güzel bir post olmuş :) ben de sık sık makyaj çantamın içindekileri değiştiririm... uma pudran ilgimi çekti.. daha önce duymamıştım ben bu markayı..

özge dedi ki...

bütücüm,beğenmene sevindim,bende senin makyaj çantanı merak ediyorum,bir post hazırlasan süper olur:))

isabelcim,teşekkür ederim. uma markası artdeconun yan markası douglaslarda bulabilirsin:)

sevda s. dedi ki...

Özge'cim; çok güzel bir post olmuş, daha sık yapmalısın. Ben de meraklıyım makyaj çantası, dolabı karıştırmaya :)