25 Temmuz 2011

Flormar Rotatıng Maskara...

Flormar kendini aşmaya devam ediyor, bunuda yaptıya ben bişey demiyorum:)) Sadece Dior da var diye biliyorum,hatta aklımdaydı değişik bir tasarım diye. Flormarında yaptığını görünce bayılarak aldım:))Fırçası plastik fırçalardan daha sert, mika gibi biraz...

Bu kapağın içinde saat pillerinden var, düğmeye bastığınız anda dönmeye başlıyor fırça. İlk etapta süremedim çünkü dönerken kirpik diplerimi boyadı :)) sonra çevirmeden normal maskara sürer gibi ince bir kat sürdüm,kurumadan düğmeye bastım ve muhteşem bulduğum bir sonuca ulaştım:))


Ben böyle takma kirpik gibi duran maskaralara bayılıyorum, herkes farklı maskara beğenir kimisi daha doğal dursun ister.Benim beklentime uydu.  Takma kirpik gibi durduğu bu şekilde daha çok belli oluyorBen çok sevdim bu maskarayı :))


HERKESE GÜZEL BİR HAFTA DİLİYORUM:))


9 yorum:

NaszL :) dedi ki...

Canım bende çok beğendim,ama aldıklarının altına fiyatlarını yazsan keşke !

alice dedi ki...

ben de X10 lengthening olanından aldım denemedeyim =) bu da nasıldır işe yarar mı emin olamadığım için almamıştım ama sende gerçekten güzel durmuuş ben de deneyebilirim.. =)

itsbea dedi ki...

canım bu gerçek gözlerin mi?flormara şaşırdım bende cidden:)

özge dedi ki...

naszl, ben fiyatları hiç aklımda tutamıyorum,birde birkaç parça alırsam hiç hatırlayamıyorum:) ama bunu çok iyi hatırlıyorum 30 tl, flormarda hiç bu fiyata maskara olmadığından aklımda kalmış:)

alice,böyle yoğun seviyorsan dene derim:)

itsbeacım,ben şoklardayım:) evet kendi gözlerim:))

Junkhead dedi ki...

Adaşım güle güle kullan :) Flormar ürünü olarak 30 tl.bana pahalı geldi ya şaşırdım :D

özge dedi ki...

adaşım bende şok oldum duyduğumda ama kızlar hepimiz onu sürdük dediler baktım çok beğendim, maxın çok kötü çıkanı bile 40 tl ydi. o yüzden pişman değilim:)

luzumsuzisleruzmani dedi ki...

çok beğendim ya peki flormar rimellerin gün sonunda kirpikleri abuk subuk yapma sorunu da mı yok ?

sevda s. dedi ki...

Çok beğendim Özge'cim. Denemek istiyorum :)

özge dedi ki...

luzumsuz, gün sonunda kötü olması nasıl oluyor,bende hiç bir maskarada olmadı,sabah nasılsa akşamda öylece kalıyor bende.

sevdacım,güzel gözlerine çok yakışır:))